En Güzel Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En Güzel Hepsi Fan Sitesi

!∆!∆!Sonuna Kadar Hepsici

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İbrahim kendirci Biyografi

YazarMesaj
YaSeMiN_CeReN
Schumi yoshyci mod
YaSeMiN_CeReN

Kadın Mesaj Sayısı : 70
Hepsiden kimi seviyorsun? : Yoshym Tabikide..Herşeyden ve Herkesten çok Seviyorum Yoshymi...

İbrahim kendirci Biyografi Empty
MesajKonu: İbrahim kendirci Biyografi   İbrahim kendirci Biyografi Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 11:01 am

İbrahim Kendirci (21 yaşında): İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı 3. sınıf öğrencisi... Osman Sınav’ın "Pars: Kiraz Operasyonu"nda Volkan karakterini oynadı. "Kavak Yelleri"nde romantik genç Deniz’i canlandıracak olan Kendirci, "Pars’ta uyuşturucu kullanan, serseri bir genci oynadım. Bu dizide ise beni temiz kalpli, romantik bir genç olarak izleyeceksiniz. Bu iki farklı karakteri aynı yıl içinde canlandırmaktan dolayı çok mutluyum" diyor. Liseyi Antalya'da okuyan İbrahim'in 3 yılı aşın süredir de bir kız arkaşı var. İlk aşkım dizisinde, Türk Telekom ve Caramio reklamlarında da rol almış.

Arkadaşlar İbrahim Kendirci hakkında bilgilerinizi ve yorumlarınızı buraya ekleyebilirsiniz. Ne yazıkki internette hakkında fazla bilgi yok. Sadece Pars Kiraz Operasyonu filminde rol almış daha önce.

İbrahim kendirci Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» biyografi